Jesteś tutaj: Strona główna Katalog produktów Reduktory ciśnienia

Reduktory ciśnienia

Profesjonalny reduktor ciśniania gazu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczą się bezpieczne i wypróbowane rozwiązania, zapewniające właściwą pracę instalacji gazowych. Nasze reduktory są łatwe w eksploatacji, a ich specyficzna budowa uniemożliwia obsługę przez osoby do tego nieprzygotowane. Wyróżniają się niezwykłą uniwersalnością, dzięki czemu można dopasować je do profilu konkretnej instalacji. Każdy z nich wyposażony jest w specjalne mechanizmy, które gwarantują bezpieczne, precyzyjne i bezawaryjne działanie.

627 Fisher

Reduktory ciśnienia bezpośredniego działania typoszeregu 627 są przeznaczone dla układów niskiego i wysokiego ciśnienia. Reduktory te mogą być stosowane na przewodach gazu ziemnego lub szeregu innych gazów. Charakterystyki pracy są różne i zależą od konstrukcji.

627-VSX2

Reduktor 627-VSX2 jest reduktorem sprężynowym bezpośredniego działania z wewnętrznym przewodem czujnikowym. Reduktor jest wyposażony w zawór szybko zamykający typu VSX2, wyregulowany na maksymalną i minimalną wartość zadziałania.

ASOFLEX

Reduktor ciśnienia pilotowany o obniżonym poziomie hałasu. Stosowany do sieci dystrybucji, zasilania przemysłu oraz prywatnych odbiorców. Reduktor może być wyposażony w zawór szybko zamykający typu OS2.

BERTIN EZ

BERTIN EZ to modułowy, sterowany pośrednio reduktor z perforowanym modułem rozprężnym i zawieradłem tłokowym, wykorzystywany w sieciach przesyłowych pierwszej i/lub drugiej kategorii oraz w stacjach dystrybucyjnych, w których wymagany jest niski poziom hałasu.

BLE-BLX

Zawór dławiący BLE znajduje zastosowanie w charakterze zaworu obejściowego na przesyłowych stacjach redukcyjnych ciśnienia przy ciśnieniach do 100 barów. Wersja BLX jest wyposażony w integralny zawór szybkiego zamykania typu OS2.

BPZ-MPZ

Reduktor BPZ to reduktor ciśnienia bezpośredniego działania z zadaną wielkością ciśnienia nastawioną za pomocą sprężyny. Wykorzystywany w sieciach zasilania gazem drobnego przemysłu, przedsiębiorstw handlowych lub bloków mieszkalnych oraz małych sieci rozdzielczych.

BSV

Reduktory serii BSV (BSV-6, BSV-10, BSV-25) zapewniają ekonomiczną dostawę gazu o zredukowanym ciśnieniu do kotłowni domowych, osiedlowych, miejskich lub przemysłowych. Reduktory BSV znajdują zastosowanie w sieci gazowej w zakresie ciśnień 0,5 do 5 bar.

EZH

Reduktor ciśnienia EZH jest sterowany pilotem. Przeznaczony jest do stosowania w sieciach i zakładach przemysłowych. Dotępny w konfiguracji z zaworem szybko zamykającym oraz bez zaworu szybko zamykającego. Reduktor posiada konstrukcję z górnym wlotem co ułatwia jego konserwację.

EZR-OS2

Reduktor typu EZR-OS2 jest przeznaczony do stosowania w sieciach rozdzielczych gazu, w których ciśnienie wlotowe wynosi od 5 do 72 bar. Ciśnienie wylotowe może być regulowane w granicach od 0.5 do 48 bar. EZR-OS2 jest sterowany pilotem, zapewnia ekonomiczną i dokładną kontrolę ciśnienia.

K1000-K3000

Reduktor K1000 i K3000 jest jednostopniowym, wielofunkcyjnym, sterowanym za pośrednictwem pilota reduktorem osiowym, zapewniającym dokładną i trwałą kontrolę ciśnienia oraz szybką reakcję. Może być stosowany zarówno na sieciach, jak i przez indywidualnych odbiorców.

MP

Reduktor MP jest urządzeniem sterowanym za pomocą pilota, wyposażonym w grzybek zaworowy i gniazdo zaworowe. Przeznaczony do montażu na głównych i/lub pomocniczych sieciach przesyłowych i wstacjach rozdzielczych.

Reduktor CSR/CSB400

Nowa platforma reduktorów dla zastosowań w dystrybucji oraz przemyśle. Konstrukcje zaprojektowane od podstaw posiadające nowe cechy oraz rozszerzone parametry działania

REGAL 2

REGAL 2 jest reduktorem bezpośredniego działania. Dzięki odciążonemu zawieradłu ciśnienie wylotowe gazu pozostaje stałe pomimo zmian ciśnienia wlotowego. REGAL 2 wyposaża się standardowo w zawór szybko zamykający (typ VSX2) a także, dla ciśnień wylotowych o wartości do 210 mbar, zawór wydmuchowy.

REGAL 3

REGAL 3 jest reduktorem bezpośredniego działania. Dzięki odciążonemu zawieradłu ciśnienie wylotowe gazu pozostaje stałe pomimo zmian ciśnienia wlotowego. REGAL 3 wyposaża się standardowo w zawór szybko zamykający (typ VSX2) a także, dla ciśnień wylotowych o wartości do 180 mbar, zawór wydmuchowy.

Seria A/140

Charakterystyka konstrukcyjna i możliwości właściwe reduktorom A/140 powodują, iż są wykorzystywane szczególnie w systemach i urządzeniach , w których mają miejsce nagłe zmiany przepływu lub w przypadkach, w których odcięcie przepływu gazu jest sterowane elektromagnetycznie.

Seria B/240

Charakterystyka konstrukcyjna i możliwości właściwe reduktorom B/240 powodują, że są wykorzystywane szczególnie w systemach i urządzeniach, w których mają miejsce nagłe zmiany przepływu lub w przypadkach, w których odcięcie przepływu gazu jest sterowane elektromagnetycznie.

Seria CRONOS

Ta seria urządzeń typu Top-Entry została zaprojektowana dla powszechnego stosowania w najbardziej wymagających warunkach eksploatacyjnych , oferując użytkownikowi łatwość obsługi i niewielkie gabaryty. Dla osiągnięcia takiego rezultatu został wykorzystany innowacyjny pomysł techniczny modułowość.

Seria FL

Ten typoszereg urządzeń serii FL o przepływie osiowym został zaprojektowany z myślą o szerokim zakresie zastosowań. Ogromne zainteresowanie klientów na całym świecie jest gwarancją niezawodności i uniwersalności wyrobu.

Seria MBN, MBR, MBF

Charakterystyka konstrukcyjna i możliwości właściwe reduktorom M/ powodują, iż są wykorzystywane szczególnie w systemach i urządzeniach, w których mają miejsce nagłe zmiany przepływu lub w przypadkach, w których odcięcie przepływu gazu jest sterowany zaworami elektromagnetycznymi.

Seria R

Reduktory serii R są dwustopniowej redukcji i są szeroko stosowane w instalacjach domowych. Ich cechy to zredukowane wymiary gabarytowe, dokładność regulacji, łatwość ustawień i maksymalny współczynnik bezpieczeństwa urządzenia.


  • «« Start
  • « Poprzednia
  • 1
  • Następna »
  • Koniec »»